Lufťákova stezka

Už jste slyšeli o převratném luftování na Benecku? Ne? Vy nevíte, kdo je lufťák? Přeci ten, kdo si doslova na vlastní plíce užívá svěží vzduch na Benecku, a bystří si tak své smysly. Totiž okysličený mozek lépe myslí! V dnešním světe plném televizí, počítačů, smogu z aut je těžké relaxovat a protáhnout se na čerstvém vzduchu. U nás můžete vzduch doslova nasávat, co vám budou nozdry stačit. O spojení kvalitního vzduchu a zábavy se můžete přesvědčit na 1,6 km dlouhé lufťákově stezce, na které na vás čekají zajímavé zastávky. Máte rádi hádanky? Pohyb je váš kamarád? Nemusíte být olympionik ani Einstein, naši stezku zvládnou projít všichni, kteří se rádi baví. 

Na trase na Vás čekají zastávky „mapa, lufťákova flotila, drž partu, bylo nás pět, koule v háji, lufťák hledá SuperStar“, jeden nestačí a drevokocůr.

A až to všechno projdete, skočte si do hotelu Skalka, na chatu Alfonska nebo na hotel Star pro samolepku s lufťákem. Stačí jen zodpovědět kvízovou otázku a můžete si hned odnést také diplom, díky kterému z vás bude diplomovaný lufťák.

Mapa zde

A jak to na Benecku funguje? Podívejte se na video a nebojte se video dál sdílet!

 

Fotky z lufťákovy stezky si prohlédněte ZDE.